dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

Oceń ten wpis
A teraz będzie odcinek o meblach łazienkowych :lol:
Otóż wczoraj zwiedzając Poznań :lol: :lol: :lol: przejeżdżalismy obok IKEI. Mówię do męża - choć, wejdziemy, on na to - po co? przecież nic nie będziemy kupować, ale proszę ładnie no chodź, wejdziemy i...weszliśmy :lol: :lol:

Tak sobie chodzimy, bez określonego celu, dochodzimy do "naszych szafek łazienkowych" i :o :o :o :o :o :o :o wisi na nich karteczka - KONIEC KOLEKCJI :o :o :o :o

O matko i córko :o :o :o :o

Pobiegliśmy do części magazynowej, patrzymy i ...

umywalka jest :lol: ufffff....

szafka pod umywalkę jest :lol: ufffff.....

szafki boczne jest :lol: uffff......ale tylko jedna :cry: i więcej nie będzie :cry:

szafka wysoka - nie ma i nie będzie :evil: :cry:

lustro jest :lol: ufffff......

Pytamy Pana gdzie jeszcze można kupić tę kolekcję, a Pan na to , że najbliżej we Wrocławiu :roll: no to jutro jedziemy do Wrocawia :lol: :lol: :lol: :lol:

W sumie to się cieszę, że jedziemy a najbardziej cieszę się, że coś mnie wczoraj gnało do tej IKEI, bo przecież nawet bym nie pomyślała, że na etapie braku dachu i braku okien kupować meble do łazienki. Prawdopodobnie pojechalibyśmy po nie w październiku i co by było? doopa by była :evil:

A ja przewidziałam cały projekt łazienki i elektrykę pod konkretne szafki :roll:

Ale bym się miała z pyszna :lol: :lol: :lol:

No ale nie ma tego złego :lol: kupiliśmy od razu umywalkę i szafkę do WC i za wszystko razem (tzn. to co już kupiliśmy i to co jutro kupimy) to będą wszystkie meble do dwóch łazienek + dwie umywalki za 3200 :lol: :lol: :lol:

Widziałam jeszcze wczoraj w sklepie z płytkami płytki, które były zrobione w ten sposób, że kamyki rzeczne zalane były żywicą i stanowiły kafelek. Wyglądało to bardzo interesująco, więc pytam Pana o cenę i

cena

1400 zł za metr kwadratowy :o :o :o :o :o :o :o :o

Tak mi gały wyszły :o :o :o :o :o :o

Ale pomyśleliśmy, że gdyby kupić 0,6 metra kw. i tymi 4 sztukami wyłożyć podłogę w kabinie w WC na dole to byłoby bardzo fajnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum