dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi się marzy

Oceń ten wpis
A teraz odcinek pt. TYNK :lol:

Zdecydowaliśmy, że dom będzie śmietankowy, a naklejone ze styropianu narożniki i drzwi o kolorze "kakałkowym".
Zamówiliśmy tynk i nie będe się wdawać w szczegóły, okazało się, że mamy mało tynku śmietankowego a dużo "kakałkowego" - błą w zamowieniu częściowo po naszej stronie, częściowo źle odczytane zamówienie przez sprzedającego.

Do wczoraj mieliśmy zdecydować czy tak zostanie czy jednak dokupimy śmetankowego, żeby było tak jak chcemy. :lol: Na dodatkowy zakup dostaliśmy spory rabat.
No i pojechaliśmy na budowę i otynkowaliśmy sobie dwa kawałki styropianu, żeby podjąć decyzję czy "kakałkowy" nie będzie za ciemny. Jak wielkie było nasze zdziwienie gdy w "kakałkowym" dostrzegliśmy "świnkowy" :o

buuuuuuuuuu...........ja nie chcę "świnkowego" różowego domku

Mąż spotkał się z szefem tynkarzy, stanęli oboje naprzeciwko styropianu "kakałkowo - świnkowego" i mąz mówi: świnkowy, a szef mówi kakałkowy, mąż że świnkowy, a szef, że kakałkowy. I co??????

Mąż zdją okulary ..............patrzy....................kakałkowy :lol: :lol:

Oboje mamy w okularach szkła "transition", które na tyle zmieniają barwy, że mąż widział świnkowy. :lol:

Ale to nie koniec :wink:

No to siup, panowie na rusztowania, otwieraja wiadro z tynkiem kakłkowym już nakładają na dom..............STOP :o
Dzwoni telefon do męża 8)

- A dzień dobry Panu, dzwonię z firmy X z informacją, że może Pan odebrać zamówony tynk śmietankowy :o :o
- Ale ja nie zamawiałem tynku śmietankowego, do wtorku miałem zadzwonić czy zamowię czy nie, a Pani już zrobiła ten tynk????
- Ale ja mam napisane, że we wtorek zrobić śmietankowy?
- Ale ja dziękuję, tynkujemy kakałkowym, a na tym umieszanym śmietankowym to możecie sobie zupę ugotować - mówi mąż
-yyyyy......e............yyyyyyyyy - Pani nie bardzo wie co powiedzieć
- No ale skoro juz macie umieszany i jest Wam niepotrzebny, a ja mam kakałkowy niepotrzebny to może się zamienimy i ja będe miał ten co chcialem a Wy będziecie gotować zupę na kakałkowym? - pyta mąż
- Ooooooooooooooo nie na to to my się nie zgadzamy - odpowiedziała Pani

I w ten sposób panowie dostali hasło: tynkujemy :lol: i dom będzie kakałkowy 8)

Przed chwilą dzwonił do mnie mąż i powiedział, że pierwsza ściana w kakałkowym jest............................

...................cudna 8)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum