dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bobowa budowniczowa

Nowy dziennik budowy domu który mi si? marzy

Oceń ten wpis
A teraz refleksja :roll: :wink:

Ten dom został przez nas przemyślany w każdym szczególe. Nauczeni doświadczeniem (to była nasza szósta przeprowadzka) postanowiliśmy już na etapie projektowania mieć choćby ogólny zarys jak on będzie wyglądał w środku.

Moje podsumowanie:
1. Zaryzykowałam i położyłam mój wymarzony gres polerowany i ............nie żałuję :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

2. Cegła klinkierowa ręcznie formowana jest rewelacyjna :lol: :lol: :lol: :lol:

3. Jeśli ktoś to czyta, a jeszcze jet na etapie "przed wykończeniówką" to proszę Was + przykrywajcie szczelnie zafugowane kafle. Ja spędziłam na kolanach - w sumie - jakieś 16 godzin aby doprowadzić zapieprzone fugi do jako takiego widoku i tak nie są takie jak być powinny :evil:

4. A jeśli ktoś z Was może sobie jeszcze położyć ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniu, w którym będziecie suszyć pranie.................to jest to REWELACJA!!!. Ja niestety o tym wcześniej nie wiedziałam, a szkoda :cry:
Suszyłam pranie w łazience (tam mam ogrzewanie podłogowe), jak pralnia była jeszcze zagracona, i schło szybciutko. Teraz suszę w pralni, co prawda grzejnik jest dość duży na takie małe pomieszczenie ale to nie to samo . Cóż, oczywiście nie płaczę z tego powodu :wink:

To na razie na tyle.

Może jeszcze coś kiedyś napiszę, a tymczasem chciałabym podziękować wszystkim odwiedzającym i czytającym i komentującym.
Dzięki Forum poznałam osobiście cudowną Edytkę i wirtualnie bardzo wiele fantastycznych osób.


DZIĘKUJĘ!!!!!!!!

Nic więcej nie napiszę (dzisiaj) bo nie umiem tak ładnie mówić jakbym chciała 8)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum