dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bazhyl

Melodia Bazhyla, Olika i Patryka

Oceń ten wpis
Decyzje, decyzje, decyzje...

Jako, że grunt chcę położyć w tym roku, muszę wiedzieć jaki położę tynk, wiem jaki kolor, wiem że drobne ziarno, wiem nawet że baranek, ale kto mi odpowie na pytanie jaki rodzaj tynku będzie najbardziej odpowiedni?

Oczywiście silikonowy jest ponoć najlepszy, jednak jednocześnie jest najdroższy, a ja jednak chciałbym się kierować najkorzystniejszym współczynnikiem ceny do jakości...

Tutaj kiedyś wprawdzie nie ściernisko, ale lasek mały sobie rósł, a teraz trawa z Holandyi - ponoć ma rosnąć na piasku - jak widać coś wyrosło ;).



A tu jeszcze fotka od południa:




Wieści ostatniego czasu - brama Normstahla mimo że nie używana zbyt często miała problemy z zamykaniem i otwieraniem. Jako że minęło 6 miesięcy od założenia tego ustrojstwa, płatny przegląd zamówiłem - 200zł :( poszło... Pan serwisant sympatyczny był 5 minut, uruchomił resetowanie, regulację i pojechał. Aha, pieczątki przybił, więc jak zwykle stempelek ma swoją cenę. Ponieważ, jako prawdziwy mężczyzna, nie czytam instrukcji obsługi NIGDY (dopiero jak mi po 3 godzinach męczarni z urządzeniem żona podsuwa pod oczy - patrz jak to prosto...), więc gdy dziś brama znowu nie działała jak należy (nie mam jeszcze płytek w garażu) postanowiłem sam rozpracować temat. 2 godziny dochodziłem do tego jak zrobić by było dobrze, udało mi się w tym czasie zmienić kierunek otwierania, co jak wiedzą użytkownicy Ultry nie jest takie proste i oczywiste. Pomogła instrukcja ;).
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum