dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Majka

Dziennik Majki

Oceń ten wpis
Kiepski ze mnie kronikarz, buduje sie coś codziennie a ja wpisy dokonuję raz na tydzień :razz: Jak zwykle przeprowadzilam kontrolę robót /w niedzielę po sumie i obiedzie z teściową :razz: /. Dom mamy sliczny, ginie w chaszczach, dzieci jak biegaja po łące - to widać im tylko głowy. Błoto wyschło, ptaszki ćwierkają - pełna idylla. A w wewnątrz.... pogrom. Wszędzie bałagan, sterty zużytego materiału, resztki, folie, puste opakowania. Puste opakowanie po "czarze pegeeru" też sie znalazło, a nawet odcisk trampka na ścianie. No i co sądzicie? Blogi usmiech zszedł mi z twarzy, ale trzymajac nerwy na wodzy obejrzałam dokonanie speców.
Roboty posunęły się minimalnie, jedyna rzecz, która im się udała, to przyklejenie płytek w kuchni na ścianie i zafugowanie.
Płytki w wc nie zgrały się z korytarzem poziomami /coś bąkali w tygodniu o konieczności kupienia progów!/. Przyłożylam poziomicę...i właśnie poziom jest, tylko gresy są źle położone.
Po położeniu płytek, musieli podcinać niektóre drzwi, nie tylko chca za to dodatkową kasę /sami je osadzali po 50zł/sztuka/ to jeszcze nawet nie przejechali ich papierem ściernym i zadziory sterczą!
Mój dziennik czytają pewnie też wykonawcy. Żlitujcie się nad nami inwestorami - nie jesteśmy idiotami, dlaczego mamy nie zauważyc wszystkich niedoróbek. Robcie tak, jakbyście robili dla siebie a nawet lepiej, bo za to płacimy!!!
Strasznie jest mi przykro, jak jestem zmuszona powiedzieć: Panie......., tak nie może byc to zrobione, proszę poprawić.
Przewaznie wtedy majster powiada: Pani Majko, tego nie dało się zrobic inaczej, żle wykonał poprzednik, zły materiał, zły projekt, zły dzień, pogoda itp, itd.
tak więc Tomek znowu przeprowadził z majstrem rozmowę /dzisiaj rano/ majster pytał się "czy pozostawiona poziomica pomiędzy korytarzem i wc coś ma mu sugerować???", ślad buta to od wytrzepywania z niego pyłu, a w ogóle to on miał kiepski tydzień. Ma się poprawić. I tym bardziej optymistycznym akcentem
kończę rozważania nad losem inwestora.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum