dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Muszę coś napisać, bo dziennik wkrótce spadnie na 3 stronę.... :-?
Co nowego???
Właściwie to nic szczególnego.

Sąsiad przestawił słupki ogrodzeniowe i już od dwóch tygodni czekam aż naciągnie tą siatkę.... :roll:
Jak trzeba to nawet wyskoczę w tym staniku, żeby go zmotywować :lol: ...ale ostatnio coś chłodno, wiec muszę coś innego wymyślić. :roll:

Kilka dni temu spotkałam się z moja projektantką. Zrobiła szczegółowy projekt elektyki i ustawienia mebli. Zaproponowała oświetlenie pod schodkiem do salonu, lampki przesuwane na linie oświetlające zarówno stół jadalny jak i ukosny sufit, kinkiety, halogeny punktowe i inne wymyślne rozwiązania. Dostałam 20 kg katalogów z lampami i teraz wybieram te, które najbardziej mi się podobają. Dawno nie byłam w żadnym sklepie z lampami i to co zobaczyłam w katalogu mnie zaskoczyło. Nie miałam pojęcia jakie lampy są na topie :roll: ...Jestem pod wrażeniem.
Gdyby jeszcze cena tych lamp była przystępniejsza....

Elektrycy rozkładają kabelki....za jakiś tydzień powinni skończyć
Pracują tylko popołudniami, zresztą nie spieszy mi się , bo tynkarze wchodzą dopiero w połowie lipca. Zdecydowaliśmy się na tynki tradycyjne, a speców od tynków c-w w nas niewielu tak więc musimy czekać.

W tym tygodniu będą rozkładane rury do odkurzacza centralnego. Koszt materiałów i robocizny nie będzie zbyt wysoki, dlatego zdecydowaliśmy się , żeby w przyszłości nie żałować, że nie zaplanowaliśmy takiego rozwiązania. Odkurzacz możemy kupić nawet z kilka lat....a rury niech sobie czekają w ścianach....jesc nie wołają :wink:

Zaraz jade do gazowni podpisac umowa przyłączeniową.

ps. pozdrawiam gorąco rodzinkę w Słupsku... :D
i......panią polonistkę z Kuby szkoły :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum