dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Długie wakacje dobiegły końca.... :-? :-? :-?
Skończyło się błogie lenistwo, nie wiem w co mam ręce włożyć. :roll:
W szkole kazali mi wychowywać trzydziestkę młodocianych istot. :roll: Spotkałam się z nimi po bardzo meczącym pobycie w Sopocie i bardzo się starałam , żeby nie dostrzegli mojego zmęczenia spowodowanego szaleństwami pofestiwalowymi. :lol: :lol: :lol:

Na budowie właściwie nic ciekawego się nie działo.... :-?
Nudy.... :-?
Chociaż nie. :wink:
..jakiś czas temu spotkałam się z gazownikiem w sprawie wykonania wewnętrznej instalacji . Może nie byłoby w tym nic śmiesznego, bo co może być zabawne w instalacji gazowej, ale chodzi tu o tego pana. Mówił cos do mnie, a ja nie mogłam się skupić, bo jakoś dziwnie mieszał w jamie gębowej..mlaskał.i .robił dziwne miny. Po chwili już wiedziałam :wink: . Jemu raz po raz spadała sztuczna górna szczęka :o :x a on językiem nakładał ją na swoje miejsce. :lol: :lol: :lol:
No i jak ja miałam w takiej sytuacji skupić się nad tym, co on do mnie mówi, jak cały czas bałam się, że mu w końcu ta proteza spadnie. I w napięciu czekałam przygotowana na ewentualne łapanie tej szczęki, gdyby mu jednak wypadła... :lol: :lol:
Umówiłam się z nim za 3 tygodnie . Obiecałam sobie, że nie będę patrzyła na jego usta, tylko w trakcie rozmowy skupie się na na innym elemencie twarzy. :wink:

Zawsze też mam problem jak rozmawiam z kimś z zezem , bo nie wiem na które oko mam patrzeć. 8)
Od dzisiaj pracują instalatorzy co. Wykuwają wyjścia kanalizacyjne i wodne. Szef ma jedno oko jaśniejsze a drugie ciemniejsze. Tez dziwnie się z nim rozmawia, bo na to jaśniesze chyba gorzej widzi. Na wszelki wypadek patrzę na to ciemniejsze oko :wink:

Mam problem z oknami tarasowymi. Po montażu okazało się , ze jest szpara na pół cm. Przyjechał pan z reklamacji i niestety trzeba będzie poczekać kilka tygodni na naprawę lub wymianę tych okien. I teraz trochę martwię się , czy uda się to zrobić przed wylewkami. :roll:

Muszę też wybrać kafle, sanitariaty, drzwi, bramę garażową, podłogę drewnianą.....Tak trudno się na cos zdecydować. Już kilkakrotnie jeździłam do Wrocławia z przekonaniem, że dzisiaj to już na pewno cos wybiorę. I albo cena za wysoka, albo odcień nie ten, albo faktura...albo dekory za mdłe.. :-?

Myślę też o zatrudnieniu jednej ekipy do prac wykończeniowych. Chciałabym, żeby zrobili wszystko, tak żeby można było wprowadzić się do kompletnie wykończonego domu. Umówiłam się z panem W na sobotę. Ma zrobić wycenę wszelkich prac, wtedy zdecydujemy czy zatrudnimy jego ekipę.

Na koniec tradycyjnie już fotki
:D Oto rozkopane WC :roll:


No i tradycyjnie juz inwestorka na włościach :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum