dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Bartłomiej

Dziennik Bartłomieja

Oceń ten wpis
04.05

Prace na budowie idą pełną parą. Już w niedzielę mogłem chodzić po deskowaniu dla mojego stropu, wczoraj ekipa zabrała się za układanie zbrojenia.

Moją budowę wizytował dodatkowo projektant - bardzo się cieszę, ponieważ miał okazję pogadać bezpośrednio z ekipą, sprawdzić, czy wszystko jest wykonywane zgodnie z jego zamysłem oraz projektem. No i wszystko jest OK. Zgodnie z opinią projektanta, moja ekipa bardzo solidnie wykonuje zbrojenie - widać chłopaki maja duże w tym doświadczenie. Prace murarskie jak na razie też w najlepszym porządku, nie ma się do czego przyczepić. Bardzo się z tego cieszę, projektant jest jednocześnie wykonawcą, więc ma również doświadczenie praktyczne a to duży atut.

Na środę planowane jest wylewanie stropu. Muszę się urwać z roboty - bardzo chcę być przy tej operacji. Jak na razie pogodę mamy słoneczną więc trzeba będzie się przyłozyć do pielęgnacji. Ale podobno pod koniec tygodnia ma padać....

W czwartek przyjeżdża więźba. Bardzo szybko się uwinęli. To dobrze się składa, bo chłopaki wezmą się od razu do impregnacji - postanowiłem robić to już na budowie. W czwartek będzie tez cieśla - muszę sobie z facetem porozmawiać.

cdn.
Bartłomiej
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum