dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Oczywiście, ten wpis w komentarzach to nieudolny żart primaaprilisowy :D :lol:

Prawda jest taka, że JUŻ MIESZKAMY!!!!! :D :D :D :D

Przeprowadzka twała kilka dni, bo ni ewymajmowalismy żadnej ekipy, tylko sukcesywnie Mirek wywoził swoją przyczepką meble( było ich niewiele, bo większość spaliliśy lub wyrzuciliśmy), opisane kartony i worki.
Chłopcy bardzo okazali sie pomocni. :D :D :D
Napracowaliśmy sie okrutnie :x :x :x
Mnie boli trójgłowy łydki i dwugłowy uda, od chodzenia po schodach ( prawdziwy test harwardzki przeszłam :wink: :lol: ), Mirkowi dokucza kręgosłu od noszenia ciężkich mebli, a chłopcy na nic nie narzekają ( albo takie mocne stworzenia, albo wstydza sie przyznac :wink: :lol: ).

Najważniejsze że jesteśmy juz przeprowadzeni. :D Ostatni kurs był wczoraj ok. 23. Jechaliśmy razem z kotami. One chyba najgorzej znoszą te wszystkie zmiany. W trakcie wynoszenia gratów z mieszkania stały zdezorentowane i wysztraszone :roll: :roll: :-? W nowym domu obwąchują wszytsko i są zagubione. Znalazły sobie juz najlepsze miejsce dla siebie. U Kuby w pokoju jest wyjście na stryszek. Nie ma jeszzce drzwiczek, więc koty tam spędziły noc.Na razie nie wypuszczamy ich na" ogród", bo boimy sie że uciekną do starego mieszkania.

W domu bałagan jest przeokropny :o Trudno się połapać, gdzie co jest. Dodatkowo nie mamy jeszcze kuchni, więc przygotowywanie posiłków to istny cyrk. Planuję przewieźć starą zmywarke na jakiś czas, bo nie mam gdzie myć naczyń, bo w umywalce troche to niewygodne.
Najbardziej cieszy mnie garderoba w sypialni. :D :D :D Powiesiłam juz swoje ubrania i wiem gdzie co leży. :D Jak tylko znajdę czas to pokażę. 8)
Aha, mam już też odkurzacz centralny BEAM :D :D :D Pieknie wciąga, ze tak sie wyrażę :lol: i nie słychac pracy odkurzacza, bo wisi sobie w rowerowni. Musze się tylko nauczyć przenosić ten 9 metrowy wąz :lol: :lol: :lol:

CIESZĘ SIE BARDZO :D :D :D ,że udało nam sie w miarę bezboleśnie zbudowac dom i zamieszkać.Zawsze marzyłam o własnym domku z tarasem. :D :D :D
No i mam :P
Dzisiaj obowiązkowo pijemy piwo na huśtawce . :wink: :D :D

Wypije za Wasze zdrowie drodzy Forumowicze! :D
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum