dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Nie mamy jeszcze drzwi w wiatrołapie. W sumie według mnie są zbędne, bo jest tam podłogówka i temperatura jest taka sama jak w całym domu. Do tego jest tam szafa, która mi się podoba i drzwi zewnętrzne z naświetlami i dzieki temu widze co dzieje się przed domem. Mirek upiera się przy tym, ze drzwi trzeba zamontować, bo jak przyjda prawdziwe mrozy to zbyt wychłodzimy dom. Póki co mrozów nie ma i jakoś nie spieszy mi sie z decyzją zamwiania drzwi. Podoba mi się, ze jest otwarta przestrzeń na waitrołap.
Jest tylko jeden szkopuł takiego stanu.
A mianowicie, drzwi zewnętrzne sa na wprost kącika wypoczynkowego i każdy kto wchodzi widzi co się dzieje ...co pijemy, co oglądamy i jaką pozycje przybralismy leżac na kanapie. W związkiu z tym wpadliśmy na pomysł zrobienia takiego parawanu z przesuwanymi na szynach zasłonami. Coś takiego widzieliśmy w Ikei. Kupiliśmy to :D Wczoraj Mirek zamocował szyne na suficie. Juz pokazuje jak to wygląda. 8)

Kupiłam jeden panel w kolorze ciemnoszarym i dwa z pniami brzózek. Kamil twierdzi ze to wiocha :oops: :lol: . Prawde mówiąc nie jestem pewna, czy te brzózki tu pasują... :roll: :-? . . Zaletą tego rowiązania jest to, że powieścić można to co się chce. Jeżeli znudzą mi się brzozy to uszyje co innego. Fajne jest tez to, ze mozna dowolnie przesuwać te zasłony.


I powstał taki przytulny kącik wypoczynkowy. Planujemy kupic wypoczynek w jasnym szarym l, bezowym lub kremowym kolorze..Będzie dobrze??? :roll:A tam na górze poprawej stronie jest mój punky nadawczy 8) 8) :lol:A tak się prezentuje jak podświetli się schody (Mirek przymocował tez wąż za pomocą super glu)


No i jak??? :roll:
Możecie pisac smiało, jeżlei uważacie tak jak Kamil :oops: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum