dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

zaba_gonia

dziennik Żaby

Oceń ten wpis
Nie mogłam swojego dziennika znaleźć :-?
Na piatą strone wyladował. :o
Veruni tez z resztą :wink: :lol:

Zaraz , zaraz ...co ja chciałam..

Aaaaaa chciałam napisac, ze prace w ogrodzie prawie stoją :lol:
W sensie, ze teren nadal jest rozkopany, więc jak siedzę na tarsie to staram się patrzeć w dal 8) 8) 8) na piekne ogrody sąsiadów zaprojektowane i wykonane przez profesjonalne firmy.
Dzisiaj przyjechała kostka na to boisko, wiec jest szansa, że za jakiś miesiąc, dwa :wink: Miras z chłopakami zakończa prace. Już wysypany jest tłuczeń i piasek. Trzeba to jeszcze ubić, zanim położy się kostkę. Jak Wam pokaże zagęszczarkę zrobioną przez Mirasa to padniecie :lol: :lol: :lol: . Ale to jutro albo wieczorkiem, bo teraz ładuja się baterie.

Ale nie tak zupełnie nic nowego nie ma w ogrodzie 8) 8) 8)
Zrobilismy z Mirasem rabate na podwyższeniu oraz ogródek warzywny z pegrola na winogrona :D :D :D
Fotki wkrótce 8) , chociaz po wczorajszej wizycie u toli w jej ogrodzie nie mam pewności, że jest co pokazywac.. :-? :wink: .

W połowie czerwca wchodzi ekipa robic nam elewcję. Jak dzisiaj popatrzyłam na elewacje domu mayland, to na nowo zachorowałma na taki intensywny kolor na ścianach awojego domu. W połaczeniu z brązowawym klinkierem i drewnem na górze , efekt może byc dobry...
Powinniśmy zamawiać juz klinkier, bo na pewno trzeba będzie czekac minimum 2 tygodnie... Może jutro pojadę do Wrocławia i cos poszukam na Bielanach, chyba że złapię lenia jak dzis i nie pojadę :oops: :lol: :lol:

Boszszsszze jaka ja leniwa ostatnio jestem :x :x :x . Z tego dobrobytu w główce się przewróciło :wink: :lol:

ps. a ostatnio tylko to czytam :D

Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum