dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wombaty2

Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

Oceń ten wpis
Fundamenty się kopią :-) Pogoda dziś sprzyjała pracom polowym. Mój rodziciel przyspawał dziś zakosy przy kilku słupkach. Na razie sobie wiszą :-) Słynny p. Janek zabetonuje je przy okazji jak będzie robił beton pod fundamenty, co z racji jutrzejszego święta nastąpi w najbliższy czwartek. No to super. W czwartek też mamy czekać na sygnał, ile betonu i na kiedy zamówić.
Ceny betonu szaleją tak samo jak ceny innych materiałów budowlanych. Z nie małym trudem udało się znaleźć betoniarnię, która liczy sobie 255 zł. netto za 1m3 betonu - transport w cenie. Sporo. W dodatku u nas będzie dość dużo betonu, bo mamy spadek na działce. Żeby wypoziomować fundament trzeba będzie sporo zaszalować. Cóż robić - zachciało się działki na górce :-)

Odchaszczowana została też część terenu przy bramie. Oj, bolą ręce :-) Ale co tam. Zostało jeszcze jakieś 30 mb odchwaszczania. A całkiem niezłe zielcho porosło. Szkoda trochę wyrywać, bo pszczoły mają używanie w tych polnych kwiatach, a i jaszczurka znajduje schronienie.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum