dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wombaty2

Wombaty2 budują Zgrabny z przedsionkiem :-)

Oceń ten wpis
No i znów drgnęło :)
Kupiliśmy stal (o dziwo tańsza niż w lipcu :) )
Pozostałe materiały na ściany nośne i działowe (dla przypomnienia budujemy z betonu komórkowego - obecnie po 10 pln cały i 5 pln połówka),
zamówiliśmy już materiał na stropy (teriva, mają być gotowe na wiosnę) oraz drewno na więźbę (to ma przyjechać aż ze Słowacji, cena za m3 wynosi 780 pln).

Poza tym załatwiamy kwestie przyłączenia wody i gazu. W kwestii gazu nie jest łatwo, bo jest od nas odległy o 300 m, więc jesteśmy prowodyrami akcji "podłącz gaz" :-) i zbieramy chętnych do podłączenia się do sieci gazowej. Wniosków mamy już sporo (aż się zdziwiliśmy zainteresowaniem, choć trochę rozproszone lokalizacje - zobaczymy co na to gazownia). Jak złożymy wszystko do gazowni, to dopiero oszacują koszty podłączenia. Od tego wiele zależy. Wniosek nie kosztuje, więc chętnych jest sporo. Ale jak przyjdzie do konkretnych decyzji, może się sytuacja zmienić. No cóż, jak nie złożymy wniosków, to niczego się nie dowiemy. My i tak jesteśmy zdecydowani na gaz. Jak nie da rady ziemnego, to trzeba będzie montować butlę. Olej czy prąd nie wchodzą w grę, bo są jednak zbyt drogie. Tymczasem węgiel odpada, bo źródło ciepła musi być ekologiczne... Tak głosi Decyzja o warunkach zabudowy :)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum