dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

droga do gwiazd

Oceń ten wpis
Dawno tu nie zaglądałam,byłam sobie na urlopie.Dach na szczęście mam już skończony (prezentuje sie nieźle),tynki wwewnątrz położone .Teraz murarze robią ocieplenie i tynki zewnętrzne .Potem już wykończeniówka .Ale dach był najdroższy - niestety .Zakupiłam również parapety wewn.i zewnetrzne .Okna wraz z oknami dachowymi są już wstawione .Drzwi wejściowe też - czyli mam już trochę więcej niż stan surowy zamknięty :smile:)Kupiłam
nawet juz 2-miesdięcznego szczeniaczka owczarka niemieckiego-rasowego.Piękny pies.Zrobiliśmy mu kojec na budowie i tak się z nim wozimy jak z dzieckiem .Jak jestem w pracy on na budowie ze stróżem ,po pracy jade go odebrać - jak z przedszkola ,muszę go powoli przyzwyczajać do kojca ,ale musi równiez przyzwyczajać się do nas.Jest to naprawde inteligentna i pojętna bestia a jaka zabawna i sympatyczna,nie wiem jak mogłam życ bez psa.Choć tyle obowiazków dodatkowych-ale to nieważne w porównaniu z korzyściami jakie płyną z obcowania z psem.Z takim psem można nawiązać niesamowity kontakt,a jak sie już poczuwa do ochrony członków rodziny i swojego terytorium...:smile:Niebawem będziemy robić kominek .
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum