dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Whisper

Dziennik Whisperów

Oceń ten wpis
Po dniu przerwy ekipa pojawiła się, żeby dokończyć dzieła, czyli zrobić to-co-wystaje-nad-ziemię. Zrobili, zatarli, zainkasowali., pojechali. Teraz czekam na część metaloplastyczną, czyli przęsła i bramę. Znowu będzie kosztowało, ale to najprawdopodobniej dopiero w sierpniu.

W międzyczasie zacząłem pastwić się nad mocowaniem belek wzmacniających do tarasu. Część została wykonana, a część nie, bo jak zwykle zabrakło mi czegoś. Tym razem zabrakło wieszaków do belek, pomimo że ogołociłem z nich dwa Praktikery. Na szczęśćie po kilku dniach udało mi się dostać je w Leroy Merlin. Nieco drożej, ale ważne że są. Póki co cieszę się wykonaną częścią, na którą w ramach testów rzuciłem deski z szalunku po ogrodzeniu. Jak dla mnie bomba...

W ramach dekoncentrowania się i rozdzielania sił i środków pomiędzy jak najmniej ważne zadania, wziąłem udział w tworzeniu skalniaka (zadanie niedokończone), rozwożeniu ziemi z wykopu pod ogrodzenie (zadanie niedokończone), uprzątaniu resztek wyciętych mirabelek (zadanie niedokończone), oraz układaniu kamiennej opaski koło tarasu.(zadanie niedokończone). Na swoje usprawiedliwienie mam to, że padał deszcz, gryzą komary, mam problemy z kręgosłupem, a poza tym sam nie wiem w co mam ręce włożyć, bo Pani Kierowniczka co i raz nowe dyspozycje wydaje. A tu jeszcze trawnik trzeba przecież skosić, drzemnąć się po obiedzie.... Tak dużo rzeczy, tak mało czasu.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum