dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

agnes

droga do gwiazd

Oceń ten wpis
Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie bilans-co zostało już zrobione a co jeszcze zrobić należy /bez sensu,bo nie mogłam zasnąć /Pozostały schody na poddasze/w przyszłości zamierzamy je adaptować ,w przyszłości-hm ja juz sie nie mogę doczekać kiedy będę miałą swoją własną pracownię bez zaglądania co robię ,kiedy skończę itp.No i nie bedę musiała sprzatać za każdym razem farb i innych akcesorii .Obraz będzie sobie stał na sztaludze do woli a farby i pędzle nie bedą musiały byc przenoszone z miejsca na miejsce.bedę sobie miała pokoik jaśniutki z okienkiem dachowym i kominem od kominka/będzie cieplutko/Strych mam duży /60 m 2/także wyjdzie jeden duży salon,moja mniejsza pracownia i szpargałownio-suszarnia.Myslałam o większej ilości pomieszczeń ale skusiłam się dużym dodatkowym pokojem na poddaszu,gdyż takie są super,można je niezmiernie ciekawie urządzić,jako pokój dla gości a zarazem pracownię biurowo-komputerową i wszystko przestrzennie nieźle się dopełni.Trochę zboczyłam z tematu,a więc wracając do sedna muszę postarac się schody-które mają być niewielkie gdyż nie mam zbyt wiele miejsca na nie.Nie mam zamiaru mieć na górze jakichś cudo mebli,szaf itp ewentualnie zabudowaną garderobę /a to tylko płaskie powierzchnie/ więc myślę ,że problemów z wnoszeniem nie bedzie,no i łóżka złożone z elementów .
Nastepną rzeczą spędzającą mi sen z powiek jest wyłożenie kostką czy czymś innym terenu przed domem.Aktualnie jest okropne błoto i buty wiecznie obłocone.Dość duży jest to teren i znowu niemałe pieniądze.
Wyłożenie tarasu i schodów wejściowych płytkami,ogrodzenie.
I wiele wiele drobniejszych robótek.Dom to niekończąca się inwestycja :smile:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum