dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrzejka

Dziennik andrzejki.

Oceń ten wpis
Dziś zawieźliśmy nasz projekt do adaptacji dla naszego :P już naszego :P :wink: kierownika budowy.

Może na początek przedstawię nasz projekt raz jeszcze :wink:

Widok od frontu

i od ogrodu- mam nadzieję, że ogród będzie :wink:

Z zewnątrz zmiany będą minimalne bo tylko zmienimy ksztalt drzwi do kotlowni z zaokrągląnych na normalne i dachówkę zastąpimy blachodachówką :( Koszty niestety dają znać o sobie :(
Poza tym wszystko ma zostać tak jak jest. Najbardziej się cieszę z tego że wywalczylam u męża :P żeby nie zmieniać elewacji tej jaka jest w projekcie na takie beleczki drewniane- nie wiem jak się to fachowo nazywa :oops: Podobają mi się -nie powiem nawet bardzo ale jakoś nie widzę ich na naszej Marysi :roll: Może kiedyś jak będziemy bogaci :roll: :roll: :roll: i znudzi się nam taka elewacja to zamontjemy beleczki :wink:

Teraz rzut parteru

Na parterze żadnych zmian nie przewidujemy :P jedynie komin zostanie wsunięty nieco w ścianę.

I kolej na poddasze tj nasze nocne komnaty :wink:

Pomieszczenia 5 i 6 zostaną podzielone równo i bedą tu dwie sypialnie. Tylko narazie nie ma chętnych na nie, :( bo wszyscy chcą pokoje z balkonem :roll: :roll: No i jeszcze jedno okno dachowe zostanie przeniesione z 2 do 5.
Zostanie również wyrównany poziom stropu na poddaszu a więc nie będzie żadnych schodków w 5 i 6 :P

Jestem bardzo zadowolona po naszej rozmowie z kierownikiem budowy :P ale czy nie za wcześnie na zadowolenie :roll: :roll: :wink:

Jutro zajmę się sprawą przylączy wodociągowych i elektrycznych.

Strasznie dlugaśny wpis mi wyszedl :o
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum