dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrzejka

Dziennik andrzejki.

Oceń ten wpis
Nie wytrzymalam i zaniepokoilam Pana projektanta swoim telefonem :-?
Już tracę wszelki normy przyzwoitego zachowania spolecznego ale nie wytrzymalam :wink:
Pan powiedzial, ze owszem jest tak napisane i to wszystko, to co napisane jest nie ważne- no chyba, że ktoś się przyczepi to on wtedy poprawi :o
Ważne są rysunki :roll: :roll:
Wiecie co jednak ludzie nie mają za grosz honoru :( Gdybym ja robila coś komuś za pieniądze to bym nie potrafila takiej fuszerki odwalić :( Po prostu Pan ma taki opis do wszystkich projektów które robi :roll: :roll: :(

Bylam dziś z córeczką na dzialce na pikniku :P :P Super bylo, nawt kilka zdjęć zrobilam ale niestety poczciwym starym aparatem i muszę wypstrykac calą kliszę , wywolać, zeskanowac i dopiero wtedy się pochwalę :wink:
Nie wiedzialam, ze można przez dwie godziny zbierać i zdmuchiwac dmuchawce :roll: Tym wlaśnie zajęla się moja córa :P :P
Nawet mialam przyjemnośc poznac przyszlego sąsiada z naprzeciwka :P
Pan sąsiad przeprosil mnie uprzejmie, że zasadzil na mojej dzialce kilka drzewek- a zasadzil je jak jeszcze nie byla moja :roll: To sie nazywa mily sąsiad :wink: :P
Ustaliliśmy, że jak mąż wróci to Panowie ustalą co z nimi zrobić :roll: :roll: - zostawić, przesadzić czy tez ściąc :roll: :roll:
Ale jeszcze zanim sąsiad się pojawil na dzialce bylam świadkiem rzutów kamieniami do celu chlopaków mieszkających na tej ulicy :( Cel stanowila nowiuteńka skrzynka elektryczna sąsiada :o :o :o
Oczywiście zareagowalam ale cóż pouciekali wszyscy :evil: Sąsiadowi nie powiedzialam, nie mialam serca go denerwować :roll: :roll:
Jutro ma zaczynac budowę i tak ma pewnie dużo stresu :roll: :roll: Może więcej nie będą tego robić :roll: :roll: :roll:

Już teraz to wszyscy dookola będą budować tylko u nas jeszcze cisza i spokój :( :( Nawet obiecanej szopki nie ma :cry: :cry: :wink:
No ale jest fajne miejsce na pikniki :wink: :P :P :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum