dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

andrzejka

Dziennik andrzejki.

Oceń ten wpis
W piątek znajomy z dwoma pomocnikami wszytko poznosili z 4 piętra i przewieźli do domku, nie powiem ciężko było :-?
O ile znoszenie wszytkiego do samochodu trwało długo to rozładowywanie bardzo szybko, podwójne drzwi tarasowe to syuper wynalazek :wink:
Cały moj dobytek zmieścił sie na dwa kursy Mercem 8) oczywiście dostawczym czy półciężarowym 8)
W piątek wszytko było zwalone na kupę w salonie, o pracy trochę z bratem poskładaliśmy ale niewiele 8) w sobotę już wszytko znalazło swoje tymczasowe miejsce 8) I od razu zrobiło sie domowo i cudnie, choć okna brudne i z tasmami jeszcze choć gruz gdzieniegdzie po kątach sięwala, choć sa dziury pod oknami to jednak zrobiło sie super :P

W sobotę wieczorem brat zrobił mi kilka gniazdek i światło w salonie 8)
Reszty nie zdążył :-? :roll: 8)
Ale to szczegóły :-?
Nie mamy niestety jeszcze lodówki więc jedzenie kupujemy tylko na teraz choć to nie takie proste bo do sklepu kawałek, a bez auta nie chce sie nikomu drałować 8)
Żywimy sie zupkami w proszku, zapiekankami własnej roboty 8)

Najbardziej wszyscy cieszą sie z gorącej wody a palenie wieczorem w piecu by ją nagrzac to prawdziwa frajda 8)
Super wynalazek jak dla nas gdzie w bloku przy bojlerze elektrycznym gorącą wodę trzeba było szanować :lol: :lol:
Dla dzieciaków kąpiel to radocha 8)
Co jeszcze, :roll: :roll:
Mamy nawet TV choć tylko 2 odbiera 8)
Niestety nie mam internetu więć zdjęć wam nie wrzucę :( ale to wszystko sie nadrobi :wink:
Rozpisałam sie niemiłosiernie 8) :-?
Ale naprawdę warto budować swój dom szczególnie jak sie mieszka u kogoś :-? I jest sie zależnym od kogoś :-?
teraz wiem, że mogę tam zrobić co mi sie podoba i nikomu nic do tego :P :P

Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P :wink:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum