dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

sroka

Dziennik Sroki

Oceń ten wpis
Taaaak, no znowu przez dłuższy czas nie pisałem. Wybaczycie? :smile:

A w sumie cośtam się działo:
Przede wszystkim znalazłem sąsiada :smile:
Gadam sobie z gościem na Forum, daję mu rady, żeby przed zakupem działki sprawdził między innymi, czy nie będzie miał upierdliwych sąsiadów. Cytuję samego siebie: "I jeszcze warto sprawdzić SĄSIADÓW. Czy jacyś nienormalni nie są. Bo walnięty sąsiad podobno może skutecznie zatruć życie."
A potem od słowa do słowa i okazuje się, że gość (MariuszP) kupuje działkę koło mnie :smile:. Mało nie spadłem z krzesła. :razz: Teraz Mariusz będzie sprawdzał, czy nie jestem nienormalny, hihi.

REDAKCJO: czy coś takiego już się tu zdarzyło?

A druga sprawa, to droga dojazdowa do naszych (mojej i Mariusza) działek. No więc nie ma jej. Tzn. jest na mapie, a w terenie jest pole. Myślałem, że Powiat da mi zgodę na wykonanie przepustu przez rów do drogi powiatowej. Ale się nie zgodzili i musimy zrobić ok. 60 m drogi gminnej wzdłuż tego rowu do najbliższego przepustu. Może gmina coś pomoże. Zobaczymy. Teraz jest nas dwóch, więc będzie raźniej :smile:. BTW - a może są jeszcze chętni na dwie sąsiednie działki? Jedna koło mnie, druga koło Mariusza?

To tyle na razie, Rafał

<font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: sroka dnia 2003-02-19 19:18 ]</font>
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum