dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

apinka

Marzenia się spełniają... Dziennik budowy Pinki i Przemka

Oceń ten wpis
Tradycyjnie z ogromnym opóźnieniem spieszę zrelacjonować postępy na budowie. Zmęczona jestem okropnie, więc będzie ekspresowa fotorelacja.
Na początku był taras: (tu w trakcie powstawania, obecnie jest skończony)


Następnie ocieplenie domku:



Mamy już schody!!! Jestem bardzo zadowolona, do wykończenia pozostały podstopnice.




Zdjęcia niestety nie oddają ani ich prawdziwego piękna, ani koloru.

W takiej oto "malutkiej" wannie już niedługo mam zamiar brać relaksujące kąpiele. Wanna malutka, zaledwie 170x110cm, większej już nie było 8)

Poza tym mam już mebelki do dolnej łazienki, kabiny prysznicowe, umywakę i takie tam. Wnętrza nabierają kolorów, a to co zobaczyłam dziś - przerosło moje oczekiwania. Pierwszy raz zobaczyłam moją łazieneczkę w kafelkach, stałam i patrzyłam i napatrzeć się nie mogłam. Pięknie. A dumna z siebie jestem tym bardziej, że dobrałam dekory z innej kolekcji (bo cena tych właściwych powaliła mnie na kolana) i całkiem fajnie to wyszło! Zdjęć niestety narazie nie posiadam, z wrażenia nie zabrałam aparatu, ale wkrótce nadrobię.
Wszystko mi się podoba, poza jednym. Albo ja żle widziałam wzorniki farb w sklepie, albo to wina tego, że farby wybierałam 15 minut przed zamknięciem sklepu, tzn. szybko bo o godzinie 20.45, albo już sama nie wiem. u Bartka miał być delikatny słoneczny kolor, wyszedł bardziej słoneczny niż się spodziewałam 8) , w sypialni miał być wrzos, zrobiliśmy próbę i jak dla mnie to do wrzosowego nawet podobny ten kolor nie jest. Szukam dalej....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum