dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

apinka

Marzenia si? spe?niaj?... Dziennik budowy Pinki i Przemka

Oceń ten wpis
Przygody i moje kombinacje z kolorami:
Kolor kupiony do salonu (biała czekolada) po położeniu pierwszej warstwy już mi nie pasował do salonu i "powędrował" do naszej sypialni.
Kolor u Najmłodszego (słoneczny pocałunek): po położeniu pierwszej warstwy tak raził w oczy, że w pokoju konieczne było posiadanie okularów przeciw słonecznych - prawdziwie słoneczny kolor jak się okazało. Przy drugiej warstwie wymieszaliśmy nasz rażący żółty z prawie białym w proporcji 50:50 i wyszedł kolor o jaki mi chodziło.
Ponieważ pierwotnie w tym kolorze miałbyć też pokój Taty a kolor jest bardzo żywy - w pokoju Taty jest "biała czekolada".
Wpadłam na pomysł, by salon przemalować na "jasny beż" co u męża wywołało "stan przedzawałowy", znaczy się nie był entuzjastą mojego pomysłu, ostatecznie jednak wyszło pięknie i przygoda z kolorami zakończyła się pełnym zadowoleniem i sukcesem.

Pokój Bartka w kolorze: wybielony "słoneczny pocałunek":


Nasza sypialnia w kolorze "biała czekolada"


Prace kafelkowe dobiegają końca, generalnie wszędzie panuje jeszcze artystyczny nieład i trochę wstyd pokazywać zdjęcia, ale żeby nie było, że u nas nic się nie dzieje:
W kuchni i holu gres polerowany, tu hol:


W kuchni ściany: opirus:


Tutaj hol (cały parter czyli salon, jadalnia, hol i wiatrołap w jednym kolorze: jasny beż, tak mi się podobał.....), schody (niestety zafoliowane) i kawałek kominka:


i kominek (przepraszam, szyba mało reprezentacyjna, jeszcze nie czyszczona):


Dolna łazienka (niestety zdjęcie sprzed tygodnia, teraz już jest wykończona :):


A to efekt wesołej twórczości mojego szwagra (Rafciu zapraszam za ok 2 tygodnie na mycie okien :lol:


Brakuje jeszcze wielu rzeczy, kuchnię zabieramy z obecnego mieszkania. Mam płytę gazową (zamówioną na allegro od przesympatycznego sprzedawcy, bardzo cierpliwego co przy moim niezdecydowaniu i długim zastanawianiu się jest wielką zasługą, mają własny transport więc nie ma obaw o ewentualne uszkodzenie przesyłki, płyta super, polecam zakupy:
http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=660456087

Aktualnie powstaje górna łazienka, potem panele, drzwi i........ za 5 tygodni będziemy mieszkać :P
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum