dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

adaman

Dom Hanci i Adasia w Światełku

Oceń ten wpis
No właśnie.. Zmienia się koncepcja tarasowo-podjazdowa.... W drodze na działkę codziennie mijamy piękny mur z piaskowkca z napisem DĄBRÓWKA. Wczoraj namówiłam męża, żeby zajrzeć, co w tej Dąbrówce dobrego dają? Zawsze tyle samochodów stoi przed bramą....
I dają różnej maści kamienie :o I w takich cenach, że zamiast kupować betonowe krawężniki, zrobimy je z prawdzistego piaskowca i jeszcze taniej nam wyjdzie :o Wszelkiej maści murki oporowe.... Tona takiego "niesortu" kosztuje 170zł. A ten niesort to bloki mniej więcej podobnej grubości i w zbliżonej szerokości. A że nie szlifowane? Toć jeszcze lepiej :lol: :lol: Do tego wypatrzyłam takie szlifowane płyty z białego piaskowca, które zamierzam przeznaczyć na chodniczek :lol: Mają wymiary płytek ok.30x30 i 120x30 i pan obiecał sprzedać mi je po 30zł/m2 :lol: :lol: Naprawdę mocno zastanawiam się nad wykonaniem tarasu z tego materiału. Adaś nosem kręci, że na taras to nie bardzo, bo brudzić się będzie, pewnie mszeć... Sama nie wiem, ma rację? Ma ktoś doświadczenie?
I tym sposobem mózg mi znów paruje :jak to wkomponować w całość, żeby grało??
Na razie weźmiemy jedną paletę, a potem się zobaczy :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum