dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

pik33

Buduję

Oceń ten wpis
Dogadałem się z ModernDachem na 18.3 k - będzie więźba prefabrykowana. ;) Przyjedzie 28 sierpnia. Tymczasem na 21.08 zamówiony jest strop filigran. Szalony harmonogram ;) ale chcemy mieszkać jeszcze w tym roku ;) Płyty i zbrojenia będą kosztowały jakieś 4 k - dziś wpłaciliśmy na ten cel 800 złotych zaliczki.

Wczoraj był majster. Legalett mu się podobał ;) Zmierzyliśmy go - ma odchyłki ok. 1 cm, ale to po samych krawędziach, wewnątrz nie przekraczają 2 mm za wyjątkiem śladów po rurkach i innych tym podobnych spraw.

Dziś, za prawie 7 k, kupiliśmy bloczki z BK600, cement, plastyfikator i czerwoną cegłę na komin. Jutro przyjedzie "pulpa" - ciekaw jestem jak to wygląda ;) nazwa jest ciekawa, kosztuje 450 złotych za "Tatrę" (18 ton), a potrzebuje jej murarz na zaprawę. Będę jeszcze potrzebował więcej tych bloczków, ale materiał na ściany parteru powinien zamknąć się w 8 k.

Przywieżli nam z tartaka drewno na rusztowania i szopę - szopę będziemy jutro zbijać, potrzebna jest ekipie na betoniarkę itp sprzęt - kosztowało toto 400 złotych, a po zakończeniu budowy pójdzie do kominka. ;) Mają tam też drewno opałowe, 350 złotych za ciężarówkę - 12..13 m3 - tyle że iglaste - po dzisiejszej dyskusji na forum pewnie je kupię ;)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum