dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

btx

Dziennik budowy - Adela z Archipelagu (btx)

Oceń ten wpis
Cytat Napisał btx
.
Muszę się tylko zorientować jak się podłącza włączniki schodowe, bo narazie to dla mnie czarna magia
hehe, prosta sprawa...

Na górze wszystkie pstryczki założone, zostały jeszcze na dole, ale tych nie byliśmy w stanie do dzisiaj kupić. :-?

Malowanie części mieszkalnej praktycznie skończone, jest jednak poprawka w obudowie kominka więc szpachlowanie i malowanie będzie musiało zostać powtórzone :x
Dzisiaj pan zaczął przygotowywać garaż do malowania.

Wczoraj płytkarz od dolnej łazienki radośnie oznajmił przez telefon, że wiercąc dziurę w podłodze do zamocowania kabiny prysznicowej .........przewiercił rurę od ogrzewania podłogowego :x :x :x i fontanna trysnęła prawie pod sufit :evil:
Niestety trzeba było zerwać trochę płytek, rozkuć podłogę i załatać dziurę :( No i przez to będziemy mieli złączkę w podłodze. Mam nadzieję, że nie będzie z tym problemów w przyszłości.

czyli obie łazienki mamy gotowe do użycia.

Ja, w trakcie urlopu m.in. pomalowałem i polakierowałem schody, które zamierzam w przyszłym tygodniu zakładać. Brakuje balustrady, ale widząc podejście stolarzy i podobnych wykonawców, chyba zdecyduję się na samodzielny projekt i montaż...

Mamy już prawie ogrodzenie dokoła działki. Dzisiaj zalewali trzecią podmurówkę. Do końca tygodnia skończą. Zostanie tylko część przednia, ale z braku funduszy, będziemy musieli zrobić tylko siatkę tymczasową, a klinkier będzie musiał poczekać na lepsze czasy :-?

W czwartek wyjeżdżamy na tydzień się pourlopować, więc przeprowadzkę planujemy na drugą połowę sierpnia. Przedostatni albo ostatni weekend miesiąca. Ale najpierw: ...sprzątanie :lol:
Do zrobienia w tym czasie powinno zostać "tylko" kilka spraw kosmetycznych, parkiet w salonie, balustrada na schodach i na balkonach, posadzki na balkonach i na tarasie, podjazd, trawa i takie tam pierdoły.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum