dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Prince

Moje miejsce A i M

Oceń ten wpis
Ależ długo mnie tu nie było. :roll: Jakoś tak jest, że gdy się mieszka zapał do prowadzenia dziennika już nie jest taki ogromny, choć rzecz jasna nie u wszystkich jest to reguła.

Troszkę się u nas pozmieniało, choć spektakularnych zmian nie ma.

Wykończyliśmy drugi pokój na poddaszu. To pierwszy, który od razu zyskał kolor (zielonkawy), bo ściany były już po pierwszej zimie i tam gdzie coś osiadło i popękało, można było zaszpachlować.
Na wykończenie wciąż czeka duża łazienka na górze, ale że mieszkamy sobie tylko we dwójkę (plus psinka, a właściwie psisko – ma już prawie 40 kg :lol: ), to jedynie przy najeździe gości jest tłok, no i czasem chciałoby się poleżeć w wannie.

Mamy też zrobiony podjazd z kostki brukowej. Wyszło tego mnóstwo, bo niemal 200 kw :o , ale jest nadzieja, że przy deszczach i roztopach nie zakopiemy się autem w błocie, a w przyszłym roku będzie w końcu można zabrać się za organizowanie ogrodu.

Z przodu domu mamy w końcu wylany taras tj. wejście, bo dotychczas była tam piaskownica i dechy, natomiast tylni taras został poszerzony (o niemal 1 metr) i doczekał się schodów.

A i zdecydowaliśmy się, że podbitkę pomalujemy na zielono, już nawet zaczęliśmy. To jest fragment szerszego przedsięwzięcia, które w przyszłości ma się objawić jako domek z jasną elewacją i zielonymi okiennicami. :D Ot takie mam marzenie…

Jak się w końcu zmobilizuję i zrobię zdjęcia tym naszym poczynaniom, to je zamieszczę.

Pozdrawiam
Ania
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum