dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewa

Dziennik Ewy i Sebastiana

Oceń ten wpis
Kanały nie skończone, wylewek nie ma ale za to SĄ OKNA!!! :smile:
Wiecie, to jest dosyć śmieszne jak się przeżywa każdy etap budowy: najpierw geodeta (bo w końcu coś jest), potem fundamenty (bo widać zarys domu), o ścianach już nie wspomnę (i pierwszym wyjrzeniu przez własne okno). Ale największy efekt był chyba po zrobieniu dachu - wtedy dom nabrał właściwego wyglądu no i w końcu widać jak będzie wyglądało poddasze - no i teraz okna - dom już nie jest "ślepy" i można sobie wyobrazić jak pięknie będzie się prezentował po otynkowaniu. No i przestało wiać w środku :smile: Bastian stwierdził, że się stamtąd nie ruszy i widać, że najchętniej już by tam zamieszkał na stałe. Zresztą już i tak widuję go tylko w pracy :smile: W końcu kończą kanały nadmuchowe. Nie powiem co o nich sądzę - zresztą Sebastian chyba też bo się zdrowo przy nich namęczył.
Acha - uwaga po doświadczeniach z oknami. Wybierzcie firmę jeszcze przed skończeniem murowania ścian. W ten sposób od razu możecie zostawić otwory pod okna typowe dla danej firmy (oczywiście z zapasem którego u nas w kilku miejscach zabrakło i trzeba było kuć - w suporeksie łatwo ale szkoda na to czasu). Okna typowe to wielka oszczędność pieniążków.
Przygoda z wczoraj: na naszą działkę wpadło stado szalonych krów :smile: Pewnie przyprowadziła je wściekła krowa, która wczesniej zaklinowała się w naszym garażu :smile: Oczywiście wszyscy schowaliśmy się szybciutko do bezpiecznego domku - wśród krów krążył dorodny byk z grzywką. No i teraz dylemat co z nimi zrobić. Głupie krowy nie reagowały na żadne okrzyki (m.in sio, mućka wio, a kysz, poszła ... bo nic innego nie przychodziło nam do głowy :smile: ) Już chciałam się poświecić dla moich dalii ale krowy po prostu załatwiły co miały załatwić (hmmm, zielsko będzie lepiej rosło) i sobie poszły. Trzeba szybko stawiać ogrodzenie :smile:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum