dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ewa

Dziennik Ewy i Sebastiana

Oceń ten wpis
No i znowu minęło sporo czasu a my mamy kłody pod nogami.
Non stop dzieje się coś co opóźnia nam prace. Tym razem straciliśmy weekend bo walnęła pompa w gminie i nie mieliśmy wody do zrobienia próby ciśnieniowej. No, ale już wszytsko działa i instalacja sprawdzona. Przecieki były w 3 miejscach bo okazało się, że rurki nie były przyklejone. Na szczęście już poza wylewkami, także nawet gdyby zostały zalane nic by się nie stało.
A wczoraj w końcu zostały "zalane" łazienka i pom. gospodarcze.
Teraz czekamy na tynki. Podobno ma to pójść szybko. Zobaczymy tylko kiedy przyjdzie specjalista. Czas leci a my chcieliśmy się wprowadzić od września.
Wczoraj mój tata dostał nową zabaweczkę - piłę łańcuchową. Czy widzieliście film "Masakra piłą elektryczną w Texasie"? Bastian mówi, że jak tylko ją dostał od razu oczy mu się "zaśmiały" i pobiegł budować schody :smile: Zobaczymy co z tego wyniknie - mam tylko nadzieję, że nikomu nie stanie się krzywda. Ja tak w razie czego będę wyjątkowo miła dla taty. Hmmm, może nawet upiekę mu jakieś ciacho. :smile:
Kupiliśmy również wentylatorek do wc. Będzie się włączał i wyłączał razem ze światłem. Także kurde niech tynkują bo ja mam już upatrzoną wykładzine do sypialni a nie mogę nic robić!!!
Przeprowadziliśmy także pierwsze opryski pola. Środek ma zacząć działać po tygodniu. Zobaczymy. Jak na razie nic się nie dzieje.
Ponieważ nie powinnam się zamartwiać wezmę sobie kilka głębszych wdechów i nastawiona optymistycznie poczekam co przyniesie kolejny dzień.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum