dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik Joli i Piotra - TYMEK

Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

Oceń ten wpis
Na podstawie art, ... po rozpatrzeniu wniosku inwestora z dnia 29.04.08 r zatwierdzam projekt budowlany i udzielam pozwolenia na budowę ...budynku mieszkalnego jednorodzinnego typu "TYMEK A"z lokalizacją w miejscowości ... !!!

Dzisiaj miałem przyjemność odebrać tą cudowna wiadomość...:D :oops: :oops: :oops: :oops: Spedzamy urlop na działce i działamy tak ostro(melamina po remoncie - hotel przynajmniej - trzy gwiazdkowy, choinki podlewane i chuchane przyjeły sie wszystkie !!!!, droga wysypana i częsciowo utwardzona, i ziemii nam przybywa, ostatnio z nowo powstajacego centrum Auchan :wink: sąsiedzi działaja obok i w ogóle !!!) , że wieczorkiem nie mam siły by pisac o naszych dokonaniach, ale POZWOLENIE NA BUDOWE TO JEST COŚ !!! So !!! Salute !!! :lol: dla wszystkich !!!

Obiecuje poprawe i uzupełnie dziennik, a dzisiaj tylko podkresle, że jestesmy strasnie zadowoloni z tego pozwolenia !!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum