dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

dziennik Joli i Piotra - TYMEK

Wybudujemy dom. Nasz Dom. Dziennik Joli i Piotra

Oceń ten wpis
Po primo !

Przyznano nam kredyt na budowe Tymka !!!!!
HUUUUUURRRRRRAAAAA !!!!!!!


W środę jedziemy podpisać cyrograf :cry:
Będzie trzeba spłacać :cry:
Ale dobrze, że po zawirowaniach kryzysowych, szczęśliwie nam sie udało.


Po sekundo !

Fotosik out. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nie dość, że mam konto pro, z abonamentem, to jeszcze każą mi dodatkowo płacić :evil:
Co to to nie !!!!
Koniec ery fotosika.


Po tercio !

Chciałem wylać chudziaki, zanim w przyszłym tygodniu majster przyjdzie stawiać ściany i niestety po zimie, mimo, że siadło, dalej ubijam i jeszcze wlazło 20 ton. Macham sam łopatą. Skaczę z ubijakiem. I wybieram z garazu, bo za wysoko. A dzisiaj dodatkowo wylałem stope pod schody. 12 betoniarek takich małych mi wyszło. Nie wyobrażam sobie robic np chudziaka z betoniarki. Nigdy proporcje nie będa takie same. Wiem, bo choć dzisiaj bardzo sie starałem, czasami łopata więcej weszła żwiru, albo piachu, bo ciut wody za dużo. I nie ma siły. Trzeba się narobić a oszczędnoci na pewno nie ma żadnych. Ja już na pewno nie będę kręcił. Betoniarką :wink: :lol: Zbrojenie do schodów zrobione i wystaje ze stopy zgodnie z ustaleniami z majstrem i kierownikiem.

Koniec pisania :wink:
Trzeba odpocząc.
Jutro skaczę ze skoczkiem :wink: :lol:
Wieczorem folia, pojutrze zbrojenie, a w czwartek, piatek chudziak.
Jak pogoda pozwoli.
Zrobię sam.
Nie ugadaliśmy się z majstrem na chudziaka i jak dodatkowo zapytałem ile to by kosztowało, jak by to zrobił ekstra z ekipa ...

... to ja mam gdzie wydać te 10 PLN za metr. Łatwo policzyć.
Chudziak - 10 x 14 x 10 PLN.

No way !!!!!!
Podziwiam Stuka. Ale ma lepiej, bo ma przygotowanie budowlane. Ja niestety nie. Ale tez mam dwie ręce. Gospodarczo ma być. Tanio.

W przyszłym tygodniu ruszamy.
Niech się mury pną do góry !!!!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum