dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

Rozważny c-33

Oceń ten wpis
Hmmm od czego by tu zacząć? :D Może zaczne od początku a więc w kwesti ścianek działowych w sobote została wykonana ostatnia.....teraz trzeba ją tylko obłozyć płytami g-k ......miało to być zrobione dzisiaj ale potych cholernych ulewach(dobrze ze nie trąbach :-? :o powietrznych)na scianie pokazało nam się cudo widoczne na zdjeciach :o szlag... :evil: wiec doszlismy do wniosku ze trzba czym predzej uszczelnić komin(wczesniej nieciekło)a na 99% on jest przyczyną mokrej sciany....i skończyć podbitke...załozyć rynny poniewaz ledwo mozna się było dostać do domu bo woda stała pozatym strasznie chlapało na elewacje i jest strasznie brudna...wiec decyzja zapadła kończymy malowac elewacje,zakładamy podbitke,rynny,uszczelniamy komin i to by było na ten rok tyle jeśli chodzi o zewnątrz...reszta musi poczekac do wiosny...tak więc dziś zostały załozone 2 rynny i podbitka na gotowo nad garażem...
W sobote odwieźliśmy kafle...i pan ze sklepu już nas raczej nielubi.. :-? Poniewaz odmowilismy te kafle a on twierdzi ze "ale ja juz je zamowiłem dla państwa"ja powiedziałam ze przecież nieustaliliśmy ze je bierzemy....jak dzwoniłam to mowilam ze niejestesmy jeszcze zdecydowani a on mowi ze zamawia..ja mu na to ze niezamawiamy jeszcze...i usłyszałam odpowiedz ze to nieszkodzi ze my niezamawiamy ale on je i tak ściaga....wiec wywnioskowałam ze jakakolwiek bedzie nasza decyzja to on je i tak sprowadza na sklep....a teraz jakieś dziwne aluzje :o wziełabym je z tak zwanym pocałowaniem ręki gdyby były w porządku i z delikatnymi przebarwieniami a niewielkim plamami :o tak więc raczej niepohandlujemy z tym panem ..a szkoda bo w obecnym domu mamy od nich płytki i są rewelacyjne...ale trudno szukamy dalej

Rynny mamy firmy Gamrat
Dziś zamawiam grzejniki purmo sztuk dwie i wkońcu podjeliśmy decyzje odnośnie pieca który bedzie nam grzał podłogówke i grzejniki i wybór po wielu za i przeciw padł na kumulator Logica cichewicza dużo pozytywnych opini znaleźliśmy w necie i na forum więc myśle ze bedzie dobrze poniżej zdjecie tego potwora :o jutro zamawiam iczas oczekiwania ok 2,5 tygodnia.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum