dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

Rozważny c-33

Oceń ten wpis
Na budowie zaczelismy akcje pod kryptonimem "Balustrada"wszystkie potrzebne żelastwo ze stali nierdzewnej zostało zakupione i się docina...i może dzisiaj zacznie się spawać..trzymajcie kciuki zeby wyszło jak nalezy :wink:
dziś zamowiłam karnisze na cały dół....myślałam ze znalazłam to czego szukałam piekne karnisze kwadratowe drewniane ze wstawkami z nierdzewki no mysle sobie o śliczności wy moje.........zobaczyłam je wczoraj na zywo :o i szczęśliwa jestem ze niezamówiłam ich....wyglądają tak sobie.....a cena kompletnie nieadekwatna do wygladu i wykonania...poszłam na zywioł i zamowiłam kwadratowe w kolorze"efekt stali nierdzewnej"mam nadzieje ze bedą wyglądały tak ładnie jak brzmi nazwa :wink: ponoć maja do mniej dojsc w poniedziałek.....jutro ma dotrzec wkoncu do nas nasza kierbudowniczka...w poniedziałek maja się skończyć meble juz 100%(oby :evil: ) dzisiaj zamierzam dokonczyc szorowanie okien a jutro zabrac sie za ostateczne malowanie...w niedziele moze pojedziemy do Poznania na małe zakupy....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum