dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

Rozważny c-33

Oceń ten wpis
W poniedziałek ku naszemu zdziwieniu zadzwonil facet ze wiezie nam ziemie :o miala byc dopiero dzisiaj ale ok .....zwalił chałde ziemi więc moj połówek chwycił za taczke i zaczoł nawozić ziemie w nasze "rabaty"i zakola :D wczoraj od rana latali w taczkami grabiami łopatami...a potem pojechali na wykopki na działke mojego teścia w celu zagrabienia kilka sztuk pokażnej zieleniny do południa wykopali wkopali i podlali :D ja dokonczyłam dzieła w podlewaniu i umyciu stasznie zabrudzonej kostki :evil: :-?
Zrobiło sie juz dużo ładniej ale na tym jeszcze niekoniec...czeka nas jeszcze przewiezienie i wkopanie 2-3 metrowego klonu :D ,teść chce go wywalić wiec jak się przyjmnie to dobrze,a jak nieto trudno...na dniach wkopiemy jeszcze kilka sztuk,i czeka nas nawiezienie kolejnego transportu czarnoziemu...
Dzisiaj dotarła zamowiona z neta trawa Berenburg sahara/watersaver 15 kg,troche za duzo ale moze trzeba bedzie dosiac gdzieniegdzie.....Dzisiaj tez spodziewam się taczki :D lekkiej i duuuużej..... :wink:






Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum