dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowy Rozwa?ny C 33

Rozważny c-33

Oceń ten wpis
Ostatnio trochę się u nas działo.....nie nie umywalka nadal niewisi :wink: :o :-? :x niema tak dobrze :D
a więc akcja ziemia skończona jakies 2 tygodnie temu poszło 3 przyczepy kamaza...koszt jedyne 1050zł :-? ziemia nawieziona zwalcowana i twara posiana za tydzien bedzie juz pierwsze koszenie :D na chwile obecna wygląda juz bardzo ładnie,miejscami jak łysy po przeszczepie ale jest dobrze :wink: ...naszą sielanke zakłucił w niedziele kopiec :o :evil: okazało się kret który skutecznie rozwalał trawnik naszej sąsiadce postanowił się przenieść na nowe tereny i wybrał nasz trawnik :x skubany zabardzo niepopsuł nam nowej trawy bo przeszkadzała mu nasza wkłóknina która połozyliśmy przed nawiezieniem ziemi :D wiec chyba z gps-em znalazł sobie miejsce w którym włóknina niedochodzoła czytaj pół centymetra do fundamentu łaczącego nas i sąsidkę i przelazł......niezdawał sobie tylko sprawy z tego ze trafił do nieodpowiedniego ogródka 8) w poniedziałek pojechałam do ogrodniczego i zaopatrzyłam się w roznego rodzaju specyfiki i wytoczylismy przeciw niemu swiece dymne 8) po pierwszej czytać moje aplikacji..odwarzył się wyjsc na drugi dzien z małym kopczykiem przy fundamencie...ale aplikacji swiecy w wykonaniu mojego męża chyba nieprzezył bo juz 4 dzień go niema...i powiem jedno nie tęsknimy za nim....wiem wiem zaraz się animalsy oburzą ale mam to gdzieś :D
A...no zapomniałam tez napisać ze zrobilismy sobie prze domem parking...najpierw nawiezliśmy szlaki (niepolecam zostawić jej jako górnej warstwy strasznie się z niej kurzy)potem zamowilismy kamień i ubilismy go ugęszczarką czy jakoś tak to zwał i teraz w aucie mamy poł tony piachu mniej na dywanikach...jak popada to niewychodzimy w błoto...rewelka :D
Niebawem wznowimy też prace nad zadaszaniem tarasu zeby skończyć przed zimą,i przewieżć wkońcu suche drewno do kominka....swoją drogą przepalamy sobie co jakis czas z potrzeby gapienia się w ogień :D
Po zakończeniu robót zewnętrznych wkońcu bedzie czas na dokonczenie prac
w domu...drzwi do szafy,umywalka :D ,listwy na schodach,dokonczenie połek w garderobie....ciekawa jestem czy tylko u nas musi to wszystko tyle trwać? :-? :D
Poniżej kilka zdjęc z serii "zielono mi"




Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum