dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

MonikaAndrzej

Dziennik Moniki i Andrzeja-Granat

Oceń ten wpis
Ponad tygodniowa przerwa w pisaniu dziennika była spowodowana powrotem do pracy ze zwolnienia chorobowego. Zastały mnie stosy papierów a do tego codziennie po pracy jedziemy sprawdzić na budowę jak postępują prace. Muszę przyznać,że to dziwne, ale jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń do naszej ekipy. Chłopaki pracują,że aż miło patrzeć. Wszystko rośnie w zawrotnym tempie, sama już za tym nie nadążam. Ścigają się z budową naszych sąsiadów, którzy zaczęli 3tygodnie wcześniej i założyli sobie,że skończą pierwsi. Pracują 6dni w tygodniu i założyli sobie postawić stan surowy zamknięty w 3 do max 4 miesięcy.Poniżej, na zdjęciach zaprezentuję jak w ciągu 4dni nasi pracownicy zaszaleli.

Niedziela-dzień wolny,zrobiliśmy sobie grilla na działce.I tak wtedy wyglądała nasza budowa.Od poniedziałku-zalewanie chudziakaWe wtorek-HISTORYCZNA CHWILA- pierwszy pustak należał do nasPóźniej już wszystko rosło do góry w oszałamiającym tempie
I w czwartek wieczorem wyglądało już tak
Dziś już nie robiłam zdjęć,bo pogoda się zepsuła,lało strasznie i budowlańcy musieli uciekać z budowy a ja z mężem jeździłam za kominem. Jest już po północy więc kończę, bo muszę poszukać jeszcze paru innych tematów na forum.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum