dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Musiat

"Najpierw powoli jak żółw ociężale" Adam i Beata

Oceń ten wpis
No cóz na pytanie kolegi forumowicza to mogę powiedzieć tak: porywamy się z motyką na słońce ale do odważnych świat należy - mamy już działkę z prądem - wodę nam kopią już w ten wtorek więc działka uzbrojona. cegły mamy już kupione na cały dom więc co uzbieramy to pójdzie na ekipę i resztę materiałów. Nic na sprzedaż nie mamy i kredyt chyba nas nie ominie - (choć chronicznie nie cierpię kredytów bankowych)
Na razie zaczęliśmy ogrodzenie. Po Świętach Wielkanocnych poszedłem na urlop i pojechałem na działkę - łopata w rękę i kopanie 120 m rowu pod podmurówkę. Niestety pech chciał że następnego dnia wysiadł nam samochód więc wykopaliśmy tylko rów. w sobotę pełen zapału pojechałem na działkę ale pogoda jak na złość zupełnie nie budowlana - cóż może jednak w czasie urlopu powinienem wypoczywać ? :wink:

To ostatnie zdanie było chyba prawdą bo kiedy w następną sobotę (czyli wczoraj ) pojechaliśmy z ojcem i bratem pełni chęci do zalania słupków narożnych to lało jak z cebra. Następna sobota na nic. Skoro więc nie mogę jeszcze zrobić ogrodenia opiszę w następnym wpisie więcej o naszych przygotowaniach do budowy które trwały przez zimę.
Pozdrawiam :P
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum