dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

nusia.a

Z8 z antresolą-w szkielecie

Oceń ten wpis
Zdaje się,że etap budowania się kończy :D W domu został już tylko montaż kuchni i hydrauliki. Podłogi co chwila się myjąl.No właśnie! Żeby chociaż same chciały się myć! :wink: Ciągle wychodzi "białe".Jeszcze pewnie z dziesięć razy...
Przy baaardzo dużej pomocy Teściowej udało nam się wczoraj doczyścić wszystkie okna. Naszym panom od elewacji wczoraj chyba uszy poodpadały.Naklęłam się na nich w myślach! Kupiliśmy im folię żeby zabezpieczyli drzwi i okna a oni olali sprawę...a my jak durne tarłyśmy kropki na szybach! :evil: :evil:
Musimy jeszcze zrobić podmurówkę.Ekipa przychodzi dzisiaj.
Stanęły słupki na ogrodzenie.A my ciągle czekamy na resztę obiecanej ziemi! :evil: :evil: Co za niesłowni ludzie! Dzisiaj nie wjadą,bo wczoraj popadało... :evil:
Była próba centralnego.Jest gicior. Mieliśmy stracha,bo oczywiście bez przemyślenia sprawy pan od glazury przykręcał listwę progową w miejscu gdzie leci podłogówka.Na szczęście w porę (tzn.po zrobieniu już dwóch dziurek,które okazały się niegroźne!) człowiek od C.O. zwrócił mu uwagę.
Kuchnia do montażu przyjedzie w poniedziałek.Szafy również.Znowu wszystko się przesuwa...
Za chwilę jedziemy na działeczkę,bo mają przyjechać montować żaluzje.
A z nami ciągle jeżdżą graty... Końca nie widać!
Na szczęście strychu jest tyle,że pomieści wszystko i jeszcze można drugie co nieco dołożyć.Ufff! super sprawa! Pochłaniacz śmieci!Takich potrzebnych trochę...co to szkoda wyrzucać...
Zdjęcia obiecuję na później....
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum