dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

alice

"Bziabzia" czyli Alice realizuje marzenia

Oceń ten wpis
Świętujemy (15.02) [color=red]TRZECIE[/color] urodziny naszego [color=red]MALEŃSTWA [/color] :o Poszerzamy znajomości - te bliskie [b](Grupa Chotomowska)[/b] i te dalsze [b](spotkanie Muratora 21 lutego w którym uczestniczy Kasia)[/b].

Sprawdzamy, że jadąc bocznymi drogami, do teściów będziemy mieli niecałe 1,8 km. Dalej nie wiem, czy robić pseudokanał pod jednym stanowiskiem w garażu.
Dochodzimy do wniosku, że praktycznie nic nie wiemy (siakiś wtórny analfabetyzm) :roll: :wink:
Rosną za to rachunki za telefony i wory pod oczami :evil: Powoli przywykamy do myśli, że przez kilka najbliższych miesięcy nie wyśpimy się (noce spędzamy nad Muratorami i w internecie).

28.02.2004 (sobota)
[b]Mamy już ekipę[/b] Jak było do przewidzenia od kilku dni, wygrali górale. Dzięki wrodzonym talentom małżonki udaje się jeszcze stargować 2 tys. Jak wszystko dobrze pójdzie [color=red]RUSZAMY[/color] za miesiąc. Cieszyć się, czy płakać? Nawet nie było czasu by to jakoś uczcić. Teraz to już nie przelewki.

Po południu spotykamy się z [size=6][color=blue] Mikołajem [b](mik99)[/b][/color][/size] w pubie Dziki, i próbujemy pogadać o naszych budowach. Zakres związanych z tym tematów nie pozwala jednak na spójną wymianę myśli i poglądów. Za dużo chcemy od razu wiedzieć :o :roll:
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum