dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

bikosa

Babie Lato Bikosy

Oceń ten wpis
cd. Jak zwykle w takich sytuacjach większość firm zadeklarowała odpowiedź w ciągu 2-3dni. Tylko HMB za 4- po czym było jedyną firmą, która oddzwoniła po 2 dniach- do pozostałych ja się musiałam dobijać. Mieli najlepsze ceny przy tak dużym zamówieniu (dachówka braasa w cenie Unibetu, wyłazy, okna Fakro, rynny itp). Osttecznie zakupiłam wszystkie produkty w ich firmie macierzystej w Gorzowie- bo tam urwałam jeszcze parę tysięcy, no i miałam przechowanie przez parę miesięcy!! Zostałam więc dumną posiadaczką działki i dachu (bez więźby). Ciekawa kombinacja- hurra!! I w ten sposób pod choinkę mam cudowny ciemno czerwony daszek z cudownymi ciemnoczerownymi rynnami. Dla mnie wygląda to lepiej niz ubranie mikołaja :wink:
Wiadomość z ostatniej chwili (11.02.03)- pani adaptatorka powiedziała, ze od zeszłego tygodnia nasze dokumenty leżą w oczekiwaniu na pozwolenie na budowę!!! Jeszcze 3-max 4 tygodnie i będę miała w ręku ten wymarzony świstek z czerwoną pieczątką.
Cały styczeń odpoczywałam w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.
Luty- negocjacje okienkowe.. W tzw. międzyczasie odwiedziłam słynną Teskę (sowim "terenowym" Clio spłynęłam niczym na Camel trophy po błocie na jej włości) gdzie poznałam moich bliższych i dalszych sąsiadów :D Rewelacja. Jesteśmy jak mała sekta wyznawców muratora :wink: Bardzo miło nas przyjęli (wraz z Antosiem). oczarowały mnie jej okna! Po zebraniu kolejnych ofert okazało się, że rozpiętość cenowa wynosi 7tysięcy. Ofertę najtańszą odrzuciłam w związku z brakiem rekomendacji od braci forumowej. Okienka postanowiłyśmy kupować razem z S.P. licząc na lepszy rabat. Nie do końca to się sprawdziło (nasze zamówienie było zbyt tanie) ale przynajmniej jej przyznano takie same rabaty jakie ja wcześniej wynegocjowałam- hurra :D Mam nadziję, że następnym razem pójdzie nam jeszcze lepiej!!
W Rzepie napisali, że być może nie będzie zwyżki vatu ale nigdy nie wiadomo. Zastanawiam się co teraz kupić.
No i jeszcze na zakończenie jedna dygresja- strasznie się martwię jak to będzie z faktycznym uzbrajaniem działki czyli dociągnięciem na nią mediów. No nie wiem za co się wziąć i kiedy??brrrrr strach się bać ale od czego są forumowicze, oby do przodu!!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum