dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Alicjanka

Dziennik Alicjanki

Oceń ten wpis
MAJ'02

Dokumenty o kredyt złożone. Po tym całym wyścigu o czas czujemy się jednak tym bardziej znużeni. W ciągu tego tygodnia zamknęliśmy składanie dokumentacji o wykonanie przez gminę wodociągów w ulicy i przyłącza wodnego do domu. W całym wysiłku pomogła Markowi... "popularność", bowiem jedna z urzędniczek gminnych rozpoznała go z artykułu w Muratorze! Dzięki temu pomogła mu we wszystkich czynnościach, które zwykle zabierają wiele czasu i pieniędzy np. kserowanie, podpisywanie itp... Obrobił się ze wszystkim w półtorej godziny.

Elektryka prawie skończona. W tej chwili jest już u nas ponad 100 punktów, a jeszcze parę do wykonania.
No i kredyt z mnożącymi się w oczach papierami - rozmowy w banku zakończyliśmy dziś o 19.00 (100 tys we frankach szwajcarskich, na 15 lat, raty malejące).

Przy okazji okazało się, że jednak nie ma regulacji uchyłu w naszych nowych oknach. Zgłosiliśmy już reklamację, ale nie jestem zachwycona tą sytuacją, bo regulacja ta jest mi potrzebna.

Nadchodzi czas chwilowego wytchnienia. Za dwa tygodnie ruszają z kopyta tynki, sufity, ściana z cegły, podwyższanie otworów drzwiowych no i wykańczanie łazienki.

Wypada zatem przedtem chwilę pomilczeć...
Pozdrawiam i do zo...
cdn
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum