dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Alicjanka

Dziennik Alicjanki

Oceń ten wpis
Przy tej okazji nadmienię, że my zdecydowaliśmy się zamontować jednak oświetlenie 12V, ponieważ taka żarówka kosztuje ok. 7zł netto (35W), gdy tymczasem takiej samej mocy 220tka kosztuje... 32zł. Oczywiście muszę doliczyć koszt transformatorków (tyle sztuk ile sposobów schodowego zapalania oświetlenia) u nas będą elektroniczne transformatorki po ok. 45-55zł - sztuk trzy, a i tak wyjdzie łącznie taniej o ponad 100zł niż same żarówki 220tki.
- W czwartek będziemy mieć montowane szambo. Wykonane będzie z kawałka szerokiej metalowej rury zaspawanej po bokach z dospawanym kominem. Koszt 2500zł. Szambo to zostanie umieszczone w komorze naszego wymurowanego dwa lata temu szamba i przymocowane pętlami z lin stalowych przykręconych do podstawy betonowej.
- Dziś lub jutro przyjadą panowie do tynków zewnętrznych. To jest sprawa drażliwa dla nas, bo potrzebna jest odpowiednia temperatura i martwimy się, że jak przyjdą nocne przymrozki, to zrobią naszym tynkom „kuku”. Dlatego muszę kończyć, bo spieszę sprawdzić prognozy pogody na najbliższe dni.

cdn
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum