dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolly

Z dziennika jolly: jak powstawał LMP 01!!!!

Oceń ten wpis
03.08.2004

Czas trochę streścić to co się dzieje! Są już nowe zdjęcia! Warto obejrzeć!
Stan trochę nieaktualny, bo na dzień dzisiejszy słupki już wylane, szczyty poprowadzone do wysokości okien, a jutro już ma wejść ekipa od dachu!!! Hurrraaaa!!!


Mój budowlaniec tak się przejął rolą, że przesunął drzwi od sypialni, na pytanie dlaczego?- standardowo odpowiedział, bo mu się tak podoba!!!
Kazałam zrobić tak jak w projekcie, owszem poprawił, ale na drugi dzień!!!- patrzę, a tu znowu przesunięte... :evil: W końcu daliśmy spokój,,, Mój powiedział, że on chyba tę sypialnię dla siebie szykuje... :oops: :wink:


Idzie na razie dobrze, tylko coś nie ma natchnienia na komin... a czas nagli!!!

Mam trochę kłopotów z kredytem, niby kasa przygotowana na jutro, ale opisywany inspektor dał się we znaki!!! :evil: :cry: :evil: Powiedział, że nieuruchomi kredytu, jak w projekcie nie zaznaczymy zmian, tzn., że ściany nie są w systemie Thermomur, tylko z pustaka!!!!, a przecież na 1 stronie jest wyraźnie napisane, że oprócz tej metody można zastosować pustaka i podali wszystkie parametry, a on jeszcze chce, by architekt się podpisał - Wariat!!!! Powiedziałam, że nic już nie będę załatwiać, jak będą co chwila coś wymyślać, to podziękuję za kredyt....

Zobaczymy co z tego wyniknie... c.d.n.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum