dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

wiarus

Dziennik "Wiarusa"

Oceń ten wpis
20.03.
Na budowie nic nowego - tynki się robią - ale terzaz na parterze.Póki co jestem zadowolony , od kiedy w czasie wiosennych porzadków wywiozłem wszystkie puszki i butelki po napojach procentowych znalezione po zimie(stanie surowym) z działki to teraz jeszcze żadnego takiego opakowania nie znalazłem , ... dziwne , albo dobrze sprzątają po sobie albo nic nie piją. Chyba w sobote zrobie próbe i wezmę pare browarków na działke , zobaczymy czy pogardzą moim poczęstunkiem.
Dzisiaj byłem w hurtowni w której zamamwiałem wełnę na docieplenia ścian i poddasza .Wełne zamawiałem pod koniec lutego bo poradzili mi że od początku kwietnia będą podwyżki około 5-7%.
No i dogadałem się że dają mi 27% upustu od ceny katalogowej ( ciekawe jaką oni dostają cene od producenta ?) wpłacam im 30% wartosci zamówienia , reszta do 10.04. a oni sprowadzają mi całe zamówienie do magazynu a potem dowożą bezpłatnie na budowę w miarę moich potrzeb- myślę że to było dobre posunięcie jeżeli od 01.04. faktycznie będą podwyzki wełny - sprawdzę.
Tak ogólnie to nie jest regułą że jeżeli bierze się wszystkie materiały z jednej hurtowni to dostaje się najlepsze ceny , nieraz warto przed rozpoczęciem prac odwiedzić kilka hurtowni i brać materiały z dwóch albo nawet trzech- ja tak zrobiłem i jest OK. Poza tym to ja i moje kochanie zaczeliśmy wędrówki w poszukiwaniu materiałów wykończeniowych : parkiety ,płytki , drzwi itp. - teraz mamy trochę czasu więc lepiej o tym pomyśleć zawczasu niż potem lateć i kupować na dziko.
Anegdota-ciekawostka: Wchodzimy do hurtomi z drzwiami wewnętrznymi , ogladamy:... żona drzwi a ja ceny :smile: i tak wszędzie.
Ciekawe że w hurtowniach z białym montażem poinformowano mnie że nie ma wanien narożnych - żeliwnych ?
Nie nudze :smile: to jeszcze trochę o czasie, jest go coraz mniej na studiowanie wszystkich wątków na forum . Wczoraj wruciłem do domu o 21.00, zjadłek kolacje i obiad i zasnąłem jak niemowlak :smile:
c.d.n.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum