dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Anula

Dziennik Anuli i Pawła

Oceń ten wpis
Nie mogę się doczekac końca dnia pracy! dzis rano była u nas koparka i ponoć w miejscu podjazdu mamy ogromny dół. Mam nadzieję że nikt do niego nie wpadnie. Szambo oczywiscie dzisiaj nie przyjedzie ale dół zdecydowaliśmy sie wykopać bo potrzebny nam piasek!!! Chodzi o zasypanie dziury pod taras. Przecież nie będziemy kupować teraz piasku tylko po to ,żeby potem płacić za wywiezienie piasku z wykopu pod szambo. Ale komplikacja jest spora bo przy naszej niewielkiej działce taka dziura kompletnie uniemożliwia komunikację. Co gorsza w niedziele u rodziców odbędzie się wielki spęd rodzinny i założę się o każde pieniądze że ktoś z rodziny jednak w tym dole wyląduje.
Zamówiłam tez parapety wewnętrzne. Miały być najtańsze ale wyszły drogie bo zdecydowaliśmy się na marmur. Po prostu tak nam sie spodobał że koniec. Mój mąż oświadczył że "nam bogatym wszystko wolno" i mają byc takie. Natomiast do garażu i kotłowni oczywiście pójda plastiki.
Upał strasznie doskwiera naszym wykonawcom. Chyba temu też trzeba przypisać fakt przerwania przez nich wczoraj jednego kabla instalacji alarmowej. Nie wiem co z tym dalej zrobimy. W tym miesiącu mamy tez rozpocząć prace związane w kominkiem i rozprowadzeniem ciepłego powietrza (wkład juz mamy - Jotul). W związku z tym są dwa problemy. Po pierwsze primo nie wiadomo jeszcze jak ten kominek ma wyglądać, po drugie primo dystrybucja bedzie na strychu i ciepłe powietrze bedzie uchodzić w pokojach z kratek w suficie. Nie wiem czy to będzie działać! Niestety nie ma chyba innego wyjścia bez potężnej rozróby.
Kolega architekt obiecał zastanowić sie niezależnie od dotychczasowej koncepcji nad naszymi lilipucimi łazienkami. Jest ostatnio na bieżąco z ofertą glazurowo-terakotową na rynku warszawskim. A jestem po prostu chora od oglądania tych rzeczy bo wybór jest za duży.Daję sobie na to jeszcze miesiąc!
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum