dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marsjanka

dziennik Marsjanki

Oceń ten wpis
dlugo nie pisalam - bo nie bylo o czym :-? ale sie wreszcie ruszylo - zaczelo :) nasze wielkie polowanie na wykonawce trwalo od poczatku stycznia - poczatki zalosne - wszyscy polecani fachowcy byli juz zajeci na calutki sezon, nagle pod koniec miesiaca zmiana - dostalismy dwa namiary - oba obiecujace 8) z jednym spotkalismy sie oboje, a z drugim tylko MDP :) nie wiem, czy mi uwierzycie - ale ten pierwszy, jako jedyny z ktorym rozmawialismy, nie chcial nic zmieniac w naszym projekcie, ani technologii, ani konstrukcji, ani materialow, a po dokladnym przestudiowaniu projektu zglosil jedna propozycje modyfikacji, i uwaga, propozycje ta zakonczyl stwierdzeniem "ale prosze to skonsultowac jeszcze w projektantem".... :lol: slowo daje cud i ewenement, oby wiecej takich... zwlaszcza, ze budowal dom znajomemu, buduje 2 domy znajomym - i na dodatek nie zmanierowany cenowo - za nasz domek, przypomne, nie maly - 246 mkw. uzytkowej, od fundamentu po wiezbe (dachu duzy - 345 mkw.) chce 30 tys. drugi wykonawca tez zdaje sie w tych granicach. w poniedzialek decydujemy sie....

Marsjanka
o komentarze do mojego dziennika prosze
http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=19041
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum