dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Cosys

Anastazja [Archipelag]

Oceń ten wpis
No dobra - przyszła kolej na ciąg dalszy;-)

- skończyło się na zleceniu badań geologicznych - firma Geotest spisała się na medal - cztery otwory w działce, doskonale opracowana dokumentacja (m.in. opis historii geologicznej okolicznych ziem, historyczne poziomy wód, aktualne przekroje, obliczenia nośności gruntów, przeliczenie fundamentów, etc.) - całość posłużyła jako wkład do prac architekta

- w zeszłą sobotę odebraliśmy projekt po wszystkich przeróbkach

- dzisiaj odebrałem projekt zabudowy i zagospodarowania terenu - architekt spisał się na medal (za drugim razem - za pierwszym pomylił północ z południem;-)

- po architekcie zaliczyłem stoen - w ciągu 14 dni mają być techniczne warunki przyłączenia do sieci - dzięki temu będzie komplet dokumentów i pod koniecz stycznia składamy wniosek o pozwolenie na budowę - mam nadzieję, że 1 kwietnia zaczniemy budowę;-)

w tak zwanym międzyczasie wyjaśniła się kwestia wzizt - mówiąc krótko - ja jestem gapa, że dałem się wodzić za nos w urzędzie i uwierzyłem 3 kolejnym urzędnikom, że lokalnych planów w naszej okolicy nie ma - dzięki temu złożyłem wniosek o wydanie wzizt - potem nastąpiła chwila geniuszu - telefon do odpowiedniej osoby i cud - ten fragment Białołęki ma lokalny plan - wypis z planu załatwiłem w dwa dni - nauczka - zawsze lepiej wszystko sprawdzić samemu

i to chyba tyle w tej chwili

CDN
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum