dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

coulignon

Domek P160 lekko ulepszony.

Oceń ten wpis
Wasze Komentarze

I uwaga... uwaga... funfary....!!

Mieszkamy!

Bum.

:wink:
Przez tydzień zapie... jak dziki wraz ze szwagrem. Kupę pierdółek zajmuje taka sama kupę czasu. w związkiu z tym ze fotosik pozbawił mnie zdjęć to nic nie wstawiam.
1. odpaliłem wentylację z reku marki Jan-Gaz. Cudo. Instalacja zrobiona z alufleksów owiniętych własnołapnie wełną (Adasiu mk - jak ja Cie dorwę za ten pomysł.... :evil: :wink: ) Zużyłem 40 m2 wełny i wykasłałem płuca. W firmie Panek zamówiłem skrzynki rozdzielcze. Instalacja jest praktycznie bezgłośna. Reku ma wysoką sprawność. Jest dobrze.
2. Pstryczki, listewki i takie inne załatwiał Szwagier Tomasz. Starałem się nie wchodzić mu drogę.
3. Potem sprzątanie, tony tektury... Ech...
4. Potem przeprowdzka właściwa...
5. Aaaaa.... Forest z obudową kominka nie wyrobił sie przed świętami więc zakupiłem trochę profili, 3 płyty Gk, dwa piwa i popełniłem obudowę zastępczą. Trochę się chwieje. Rom - Kon nie byłby ze mnie dumny.

Skuchy:
1. Duże okna. Mam mieszane uczucia co do sensnowności dużych przeszkleń. Mam wrażenie że dom tyle samo traci przez nie energii co zyskuje. Teraz zamontowałbym rolety.
2. ogrzewacze konwekcyjne na dole. Całe ciepło zapieprza na górę. Powinny być promienniki.
3. Zbyt otymistyczna moc grzejnika w kuchni: 500W - nie radzi sobie.
4. Kominek: jestem zadziwiony (aczkolwiek jakbym chwilę pomyślał to bym na to wpadł) że ani watosekunda ciepła nie trafia do kuchni i jadalni. Powietrze trafia na antresolę i doskonale ogrzewa górne pokoje. Trzeba doprowadzić DGP do kuchni :evil:

Tyle...

Pozdrowienia z jadalni.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum