dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Poznanianka

Już za chwileczkę, już za momencik przeprowadzka...

Oceń ten wpis


A dzisiaj bedzie trochę o kuchni. Kuchniia, jak widać na załączonym obrazku jest z IKEI. Jakoś się zbytnio nie przejęłam pełnymi grozy opowieściami o strasznej jakości mebli ikejowskich, bo cena, w porównaniu z innymi propozycjami- była skutecznym lekiem na cały strach. Poza tym oczywiście znowu można znaleźć pozytywny aspekt słabej ponoć jakości tych mebli (której to na razie nie dane mi było doświadczać) - nie będę skazana przez całe życie na jedną kuchnię :D

Nawet mi przez myśl nie przeszło powielanie wyczynów niektórych dzielnych forumowiczów i samodzielne skręcanie tych mebli. I błogosławiłam się za te decyzję, kiedy widziałam, jak ciezko pracowała ekipa polecana przez ikeę i ile sprzętu ze sobą przywiozła. I całe mnóstwo różnych dziwnych skręcarek, wiertarek, wosków, klejów, śrubek, oklein bocznych... Ustawienie zmywarki w rogu, mimo, że niezbyt może wygodne z połączeniu z istniejącą obok szafką narożną (jak widać nie mam na niej uchwytu do otwierania, zahaczałby o drzwi zmywarki) było konsekwencją niewielkiej w sumie ilości ścian do zagospodarowania. Kuchnia ma 16 metrów, ale jedna ściana jest okienna , druga ma duże drzwi do salonu, trzecia do spiżarni, czwarta drzwi na korytarz. Mamy kuchnię otwartą na 4 strony świata :-)

poniżej link do większej ilości zdjęć kuchni
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum