dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kon111

Dziennik budowy - "Manuela"

Oceń ten wpis
14.5.2005 Po tygodniu pracy na poddaszu, wszystkie sufity i skosy są już pokryte płytą i w większości zaspoinowane. Teraz czeka je jeszcze etap przycierania i gipsowania na gotowo. Do tych prac wykorzystywany będzie gips Gipsar Uni. Równolegle z posuwaniem się prac na poddaszu zaczął pojawiać się stelaż na podwieszanych sufitach na parterze (kuchnia, hol, częściowo salon).
Drugi zespół ekipy wykonuje tynki w garażu. Zamówionej wełny niestety jeszcze nie ma wiec tynkują te ściany na których wełny nie będzie.

A nasz glazurnik pracuje własnym tempem. I "Broń Boże" go nie poganiam. Sukcesywnie płytek przybywa więc jesteśmy zadowoleni.
Po weekendzie będę zamawiał pierwsze elementy wyposażenia małej łazienki: brodzik i kabinę Ravak'a, no i ceramikę ale tu decyzji co do firmy jeszcze nie ma.
Wstępnie ustaliłem też warunki dostawy balustrad na balkony. Zakładając, że wzór nie będzie bardzo skomplikowany, balustrada kosztować będzie 250PLN/mb plus malowanie ze śrutowanie i podkładem cynkowy 45PLN/mb.
Powoli także przymierzamy się do wyboru drzwi wewnętrznych. Po wizycie w domu sprzedawcy okazało się, że nasze otwory są za wysokie. Miały być na 210cm, wyszły 215, a najlepiej gdyby miały 205. Pozostaje nam tylko skorzystać z rady fachowca i obniżyć otwory dokręcając do górnego glifu dwa bądź trzy kawałki płyty G-K. Na szczęście futryny opaskowe prawdopodobnie w całości zakryją te "doklejki".
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum