dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Jayer

Dziennik Jayer'a

Oceń ten wpis
Okna.
Czulem, ze cos bedzie nie tak. Okazuje sie, ze ten profil to nie moze byc okleinowany. Okleinowany moze byc jedynie profil pieciokomorowy. Koszt takich okien u nas to jakies 12000 pln. Wrocilem myslami do firmy Tomstol z Milanówka produkujacej okna drewniane. Po kilku kolejnych podejściach, dziś zamówiliśmy okna. Komplet (20 okien) + drzwi + montaz wyniesie 20,5 tys. Jak na razie przekroczylismy budzet o 6,5 tys.
Od dzis zaciskamy pasa i realizujemy tylko to co naprawde potrzebne. Jednocześnie w miarę możliwości bedziemy się starać przygotowywać grunt pod te rzeczy z ktorych rezygnujemy. Prawdopodobnie padnie na alarm, ale kable poprowadzimy...
Sprawy notarialne rownież już mamy za sobą. I tu przestroga! U notariusza najlepiej jest przedstawic sytuacje obecną i sytuację jaką chcemy osiągnąć. Uczciwy notariusz zaproponuje najtansze rozwiązanie. Nam udalo sie zmniejszyć koszta operacji z prawie 2000 na 850 pln :-). To jest wlasnie to. Okazuje się, że intercyzą nie tylko się ogranicza współwłasność ale również rozszerza!
Tym przyjemnym akcentem, przymierzam sie do jutrzejszej wizyty kominkarza i elektryka, i do akcji ocieplania sufitu w długi weekend.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum